Dbejte na spolehlivost na místě díky osvěžení

Freshping, vývojář Freshworks, je velmi jednoduchý nástroj pro monitorování webových stránek, který začíná za fantastickou cenu – zdarma. Ve velmi malé kostce vám umožňuje automaticky sledovat sadu webů na základě dvou klíčových metrik rychlosti odezvy serveru a dostupnosti.


Společnost Freshworks byla založena v roce 2010 a začala na základě osobní zkušenosti majitelů. Jejich první produkt, Freshdesk, byl vytvořen pro integraci a automatizaci pracovního postupu, aby uživatelé mohli zefektivnit své úsilí o zkušenosti se zákazníky.

Osvěžující domovská stránkaProbíhá domovská stránka.

Dnes se podrobněji podívám na to, jak může nástroj pro sledování výkonu, jako je Freshping, pomoci vaší firmě a podrobněji se seznámit s tím, co ještě nabízí..

Co je Fresping?

Monitorujte klíčové metriky spolehlivosti pomocí funkce Freshping automatickyMonitorujte klíčové metriky spolehlivosti pomocí funkce Freshping automaticky.

Rychle vpřed téměř o deset let a dobrou hrstkou úspěšných produktů později představili Freshping. Teoreticky je základ Freshpingu jednoduchý – pomoci uživatelům zajistit, aby jejich webové stránky fungovaly na nominální úrovni.

To znamená, že aplikace testuje weby, na které je požádán, a dohlíží na dvě nejdůležitější položky, které by webmaster potřeboval, dobu odezvy serveru a dostupnost jejich webů..

To se provádí zasláním „ping“ (odtud jméno, Freshping) na server každou minutu a následným zaznamenáním (a), pokud existuje odpověď, a (b) jak dlouho trvalo, než webový server odpověděl. Datové informace jsou poté uloženy a v případě potřeby předloženy uživateli v přehledném grafu výkonu.

Proč potřebujete osvěžení?

Můžete snadno získat ptačí pohled na spolehlivost vašich stránekMůžete snadno získat ptačí pohled na spolehlivost vašich stránek.

Podle popisu jsem vám dal Freshping, asi by vás zajímalo, proč se musíte přihlásit k dalšímu nástroji, který nabízí takové základní funkce. Jednoduchá odpověď je, že Freshping je také více, než se zdá (více o tom později).

Delší odpověď je pravděpodobně něco, co zvedne obočí;

1. Prodlevy ovlivňují prodej

Pokud jste provozovali tradiční firmu a váš prodejní personál neustále zvolal nemocné, bylo by to pro vás starostí? Absolutně? Váš prodejní personál je místem, odkud vaše příjmy směřují, a to samé platí pro váš web.

Ve skutečnosti váš web funguje jako hlavní generátor, prodej, marketing, zákaznická podpora a velvyslanec značky. Pokud váš web není spolehlivý, nebudete to chtít vědět a provést změnu? Přesto na rozdíl od zaměstnanců v reálném čase běží váš web nepřetržitě a může být těžší sledovat, protože vše je neustále „spuštěné“..

Osvěžení probíhá na pozadí potichu poté, co jste mu dali základní parametry, se kterými chcete pracovat. Upozorní vás pouze v případě problému, pokud ne, sedí tam jednoduše sledováním a shromažďováním dat, abyste si je mohli prohlédnout, kdykoli budete chtít.

Abychom získali představu o tom, jak velký může být dopad prostojů, uvážme případ Amazon.com. V roce 2018 během Amazon Prime Day začaly jejich webové stránky čelit problémům s konzistentností. Trvá 63 minut, tyto emise stojí maloobchodního obra odhadem 72,4 milionu dolarů ve ztracených příjmech.

I když toto číslo nemusí být číslo, kterému čelíte, prostoje stále stojí vaši firmu za každou sekundu, ale nejsou opraveny. Chcete-li se dozvědět, kolik z vás by potenciálně ztratilo, pokud by váš web klesl, použijte tento vzorec a proveďte odhad:

Roční příjem / vaše pracovní doba x Dopad webových stránek na tržby%

Představte si, že jste podnik, který závisel na vašem webu na 100% vašich příjmů!

2. Udržování spokojenosti zákazníka

V dnešním konkurenčním obchodním prostředí je nejen nutné se starat o potenciální zákazníky, ale také se musíte soustředit na udržení starých. To znamená, že spokojenost zákazníků je ještě důležitější než kdy jindy. Výkon webových stránek je jednou z oblastí, v nichž je to důležité.

Pokud jste poskytovali službu, zákazníci, kteří k ní nemají přístup, budou velmi nešťastní. To znamená, že musíte vědět, že na vašem webu existuje problém, například prostoje nebo dokonce neobvykle dlouhé doby odezvy serveru.

3. Obchodní pověst

Digitální více než přineslo rychlejší služby, ale také umožnilo uživatelům přístup k širší škále platforem, na které si stěžují! Zákazníci, kteří čelí prostojům na vašem webu, vás neváhají zavolat na sociální média nebo jiné platformy.

Nejhorší na těchto stížnostech je, že jsou velmi veřejné a budou přetrvávat dlouho po vyřešení problému, což má dopad na potenciální zákazníky. Přestože Freshping s tím nemůže pomoci, může vám pomoci sdělit vám okamžik, kdy je problém – a doufejme, že to můžete vyřešit dříve, než se začnou objevovat stížnosti..

4. První dojmy poslední

Už jste někdy navštívili web a neměli jste k němu přístup? Nejčastěji jednoduše zavřete kartu prohlížeče a navštívíte alternativu. Díky velkému počtu webových stránek online existuje obrovské množství alternativ pro téměř všechno.

Pokud váš web nemůže sloužit zákazníkům, můžete si být jisti, že většina z nich bude hledat jinde a trpělivě čekat, až se váš web vrátí online. Prestoje způsobují špatný dojem zákazníkům, zejména prvním návštěvníkům.

Jak Freshping pomáhá

Osvěžení vám umožní přidat až 50 webových stránek, které budete sledovatOsvěžení vám umožní přidat až 50 webových stránek, které budete sledovat.

Freshping se ve svém středu točí kolem dvou hlavních oblastí, takže se zaměřme na ty. Chcete-li používat službu Freshping, musíte se zaregistrovat k účtu. To lze provést tak jednoduše, jako když se připojíte pomocí svého Google ID. Poté se jedná pouze o přidání adresy URL webových stránek, kterou chcete sledovat.

Důležitá data, která potřebuje Freshping, je adresa vašeho webu a vaše e-mailová adresa. První z nich bude sledovat a druhý vás upozorní na případné problémy. Pokud nejste zběsilí, je to v zásadě vše, s čím musíte běžet – mluvte o jednoduchosti.

Pro ty z nás podrobněji orientované existují některá nastavení, která můžete vyladit. Účty zdarma vám umožní sledovat až 50 webových stránek s intervalem ping jedné nebo pěti minut. Pokročilejší možnosti, jako je sledování řetězce odpovědí, vrácení stavového kódu, vlastní záhlaví HTTP, vlastní oznámení o výpadcích a další, jsou k dispozici pouze u placených plánů..

Pro základní uživatele bude největší rozdíl hlavně v době, po kterou jsou data uchována. Pokud chcete, aby se na údaje vztahovalo více než šest měsíců, musíte se zaregistrovat k některému ze svých placených plánů. Rozšířené údaje jsou užitečnější, pokud jste je shromažďovali pro dlouhodobé studie výkonu.

Mezi další funkce osvěžení u placených programů patří:

 • Příspěvek pro více uživatelů (skvělé pro obchodní použití)
 • Více integrací aplikací (dostávejte upozornění na Slack, Twillo nebo dokonce SMS)
 • Oznámení o vypršení platnosti SSL
 • Faktoring v intervalech údržby webových stránek
 • Oznámení o výkonu

A více!

Kolik stojí osvěžování?

Osvěžující cenyOsvěžující ceny.

Osvěžení umožňuje uživatelům přihlásit se k tomu, co nazývá plán „zdarma navždy“, a být upřímný, pro většinu lidí to bude v pořádku. Stále můžete sledovat klíčové metriky spolehlivosti, ale neobdržíte žádné další funkce a nastavení, které nabízí placené plány.

Firmy na druhé straně budou pravděpodobně lepší přihlásit se do jednoho ze svých placených plánů. Kromě neustálého sledování vám data shromážděná společností Freshping umožňují studovat dlouhodobou statistiku, abyste mohli provádět pravidelné kontroly.

To vám dá vědět, pokud existují problémy, které můžete vyřešit, a doufejme, že vyřešíte pomocí vašeho poskytovatele hostingu, nebo v horším případě, zvažte migraci na jiného poskytovatele hostingu. Placené plány začínají již od 11 USD měsíčně, pokud jsou placeny ročně – dost rozumné, aby je mohly využívat malé podniky.

Co uživatelé říkají o osvěžení

Od spuštění společnost Freshping získala spoustu pozitivních recenzí od uživatelů. Pojďme se podívat na to, co někteří uživatelé společnosti Freshping o produktu tvrdí:

Přečtěte si další uživatelské recenze na webu Freshping.

Závěr: Kolik stojí vaše pověst?

Vaše pověst stojí za váhu ve zlatě, zejména v době, kdy zákazníci rychle vyjadřují velmi hlasovou nespokojenost s produkty a službami. Díky bezplatnému vstupnímu bodu není důvod, abyste se právě teď zaregistrovali a vyzkoušeli jejich službu.

Doporučuji vám začít s plánem navždy zdarma a po chvíli znovu posoudit, zda se chcete přejít k jednomu z jejich placených plánů. Koneckonců, je to zdarma a jedna další možnost, kterou můžete použít ke zvýšení spolehlivosti vašeho webu.

V případě, že jste zvědaví, Freshworks má také poměrně velkou stáj souvisejících produktů, z nichž většina je zaměřena na pomoc při optimalizaci a optimalizaci podnikání (včetně prodeje!). Podívejte se na jejich produktovou stránku a zjistěte, kde jinde vám produkty Freshworks mohou pomoci řešit obchodní potřeby a poskytnout vaší společnosti dnešní agilitu.

Pamatujte, že pokud nevedete v oblasti inovací, znamená to, že váš konkurent je před námi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map