نها می گویند که روح غریبه غیر قابل درک است ، اما ما نمی توانیم کاملا با این بیانیه موافقت کنیم.


اغلب ما فقط نمی خواهیم آشکارا متوجه شویم که تظاهر می کنیم که این موضوع بیش از حد شخصی و یا چیزی از نوع.

در واقع ، یک روح انسانی به نظر نمی رسد. این همیشه آماده است و حتی مایل است اسرار خود را به محرمانه آشکار سازد. به عنوان یک قاعده ، اعضای جامعه وب که دارای وبسایت های خود هستند ، برای ارتباطات ، اجتماعی شدا ب بشبر شش وووو علاوه بر این ، وب سایت های شخصی به عنوان یک نوع CV مجازی برای صاحبان آنها هستند. اغلب اوقات ، اگر شما به عنوان یک سوزن به عنوان یک سوزن ، مشاهده وب سایت شخصی ، ش اشا / ه ا ی /.

وب سایت :stricdesign.com

2 جیم رامسدن

مثال وب سایت شخصی (جدید) - JB

وب سایت: strajnic.net

4 گری لو ماسون

مثال وب سایت شخصی (جدید) - گری

وب سایت: julia.na

6 پاسکال ون گوتر

مثال وب سایت شخصی (جدید) - پاسکال

وب سایت: madebydaryl.co.uk

8 آنتونی ویکتور

مثال وب سایت شخصی (جدید) - AW

وب سایت: adamhartwig.co.uk

10 جانور عقب است

مثال وب سایت شخصی (جدید) - TBIB

وب سایت: tonydorio.com

12 سون هالپین

مثال وب سایت شخصی (جدید) - شان

وب سایت: toddhenry.com

14 شری شنگ

مثال وب سایت شخصی (جدید) - گری شنگ

وب سایت: anthonymychal.com

16 جاشوا مککارتنی

مثال وب سایت شخصی (جدید) - JM

وب سایت: lewishowes.com

18 فارل ویلیامز

مثال وب سایت شخصی (جدید) - PW

وب سایت: aliwong.com

20 Албино Тонина

مثال وب سایت شخصی (جدید) - Албино

وب سایت: elensriley.com

22 سیمون سینک

مثال وب سایت شخصی (جدید) - سیمون

توصیه

این روزها من استفاده میکنم نام ارزان ثبت نام و مدیریت تمام نام دامنه من برای میزبانی وب سایت شخصی, توصیه می کنم از آن استفاده کنید Hostinger تنها – به طور عمده به این دلیل که آنها ارزان ترین وب سایت میزبانی وب تنها (در $ 0.80 / mo شروع می شود) و سازنده وب سایت آسان برای استفاده است.

Hostingerمیزبانی میزبانی برنامه میزبانی مشترک را فقط از $ 0,80 / мес. شروع می کند – ایده آل برای کسانی که تناا یک ککک کککک.

2 از ابتدا یا از یک سازنده سایت استفاده کنید

هنگامی که دامنه وبسایت و میزبانی وب را آماده کرده اید ، قدم بعدی این است که وب سایت خود را ایجاد کن.

ملاحظات بسیاری در طراحی وب وجود دارد ، اما به عنوان یک مبتدی توصیه من این است که گام نوزاد را بگیر.

ویرایشگر WYSIWYG

سعی کنید چیزهای خروجی را بیابید و آن را به وب ببرید. تنظیم و اصلاح دقیق می تواند بعدا بعد از اینکه مهارت های خود را آموخته اید ، بیافتد. Изтеглете най-новата версия на WYSIWYG от Adobe Dreamweaver CC. چنین ویراستاران درست مانند یک پردازشگر صحیح کلمه کار می کنند و به شما امکان می دهد سایت خود را بصری بدون نیاز به جزئیات بیش از حد فنی, طراحی کنید.

سازندگان وب سایت

If HTML و CSS چیز شما نیست ، یا شما فقط می خواهید یک وب سایت شخصی ساده برای مصاحبه خود ، و سپس شاید یک با ا ا ا از کزتک.

اکثر شرکت های میزبان وب یک سازنده سایت کشیده و رها را به صورت رایگان ارائه می دهند. اگر به چشم انداز یا UX سایت توجه زیادی ندارید ، می توانید با استفاده از این ابزارهای رایگان ، ککک بب ا ا ابشخص ک از طرف دیگر ، می توانید فرایند طراحی وب را با استفاده از یک سازنده وب سایت پرداخت شده مانند یکIX بهترین چیز در مورد این ابزار پرداخت شده برای غیر техники ساخته شده است. آنها معمولا برای استفاده آسان و صدها قالب پیش طراحی شده استفاده می شوند. ما به سادگی می توانید یک طرح پیش طراحی را انتخاب کرده و در وب سایت خود فقط چند کلیک کنید.

در اینجا چند نمونه از وب سایت های ساخته شده با Wix آمده است. شما همچنین می توانید چک کنید قالب های ساخته شده در اینجا را در اینجا قرار دهید.

نمونه وب سایت Wixسایت شخصی ساخته شده با Wix: ناتالی لاتینسکی.نمونه وب سایت Wixسایت شخصی ساخته شده با Wix: Лера Мишуров.نمونه وب سایت Wixسایت شخصی ساخته شده با ویکس: راشل فریزر.

برای کسانی که با سازنده وبسایت آشنا نیستند ، توصیه میکنم این آموزشها را در سایتهای خواهر خود بخوان

  • ونه برای ساخت اولین وب سایت خود با استفاده از Wix
  • ونه برای ساخت اولین وب سایت خود با استفاده از Weebly

3 محتوای شخصی را اضافه کنید

من واقعا نمی توانم به شما بیاموزم که چه نوع محتوایی را باید به وب سایت شخصی خود اضافه کنید, اما برای کمک به شما در مورد طوفان مغزی – این سؤالات را از خودتان بپرسید –

  • هدف وب سایت شخصی شما چیست؟ تعریف و ساخت نام تجاری شخصی خود را.
  • مخاطبان شما کیست؟ دانش آموزان ، مشتریان بالقوه ، خریداران و غیره آنها را بشناسید.
  • اطلاعات لازم در سایت چیست؟ نمونه کار ، اطلاعات تماس ، مشخصات محصول ، و غیره
  • ونه این اطلاعات را ارائه می دهید؟ سبک گالری ، فرم نقطه ، انیمیشن ، و غیره یا حتی بهتر ، یک داستان بگویید.

همیشه به یاد داشته باشید که برای وب سایت های شخصی ، شما یک مارک تجاری هستید. حتماً این موضوع را جدی بگیرید و پیام مارکی در برندسازی خود ارسال کنید. این می تواند به شکل آرم سایت ، کارت ویزیت یا حتی چیزی باشد که به نظر می رسد به عنوان امضای ایمیل شما.

هرچند نگران نباشید ، زیرا اینها مواردی هستند که با استفاده از هر یک از ابزارهای خوب ساخت برند بر بر با با با با با بر با با با با بر با با با با بر با (بر با با بر با بر باب با بع با ب (بت با با با بز بت بز بر با با بخ (((خ ((خ (((.

پرسش و پاسخهای متداول

ونه می توان وب سایت خود را بطور رایگان ساخت؟

ینه های بسیاری وجود دارد که می توانید برای ایجاد یک وب سایت شخصی به صورت رایگان انتخاب کنید. WIX دارای یک حساب کاربری رایگان است که به شما امکان می دهد از سازنده وب سایت خود استفاده کنید ، ، تstت یhoho یhoho یstho یstho یsthoی Wehost یsthoho Westhoho.

آیا به وب سایت شخصی نیاز دارید؟

وب سایتهای شخصی واقعا یک ضرورت نیستند, اما از آنجا که آنها مکانی عالی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در مورد احساسات و علاقه های شما هستند, امکان تجاری سازی آنها وجود دارد و شما مقداری پول بدست آورید.

چه چیزی را باید در وب سایت شخصی خود قرار دهم؟

بهترین چیز در مورد ساختن وب سایت برای استفاده شخصی این است که آنها وظیفه شما این است که مطابق میل شما انجام دهند. برخی از ایده هایی که باید به اشتراک بگذارید یک وبلاگ شخصی است, برخی از نمونه های کار شما, اطلاعات مربوط به چیزهایی که به آنها علاقه مندید و یا حتی نام تجاری شخصی شما.

یا داشتن یک وب سایت شخصی به کار کمک می کند؟

داشتن یک پروفایل خوب و حرفه ای به شما کمک می کند تا در تالارهای استخدامی از رقبا جدا شوید. ته از آزادی برای سفارشی کردن کامل آن ، شما نیز ابتکار عمل را نشان می دهید مهارت های اساسی HTML در ساخی

آیا باید رزومه خود را در وب سایت خود قرار دهید؟

این بستگی به آنچه برای استفاده از وب سایت خود دارید بستگی دارد. بعنوان یک کمک هزینه استخدام ، یک CV از این مسئله دور نیست ، اما جزئیاتی که بسیار شخصی هستند مانند آدر اداا بدت دش بو.

بسته بندی: کدام مورد علاقه شماست؟

بنابراین ، آیا مجموعه من را دوست دارید؟ کدام یک برای شما خلاق تر بود؟ فکر میکنید مهمترین در سایتهای شخصی چیست؟

لطفا این پست و نظرات شما را در توییتر به اشتراک بگذارید (به من مراجعه کنید WebHostingJerry) امیدوارم این مجموعه به شما کمک کند وب سایت شخصی خود را با توجه به گرایش های مدرن ایجاد کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me